Stany Haly.sk
Stany, haly, sklady, stánky

Membránová a textilná architektúra

Membránová a textilná architektúra nám dáva vďaka vysokej elegancii, farebnej pestrosti a vlastnostiam textilu možnosť vytvárať veľmi elegantné a pôsobivé línie textilných prvkov v architektúre. Dokáže byť výraznym upútavajúcim prvkom rovnako ako nenápadným doplnkom, ktorý vie zjemniť a zušľachtiť línie architektonického diela.

Membránové textílie pre použitie v architektúre sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stálofarebnosťou, úplnou odolnosťou voči vode, zpracovateľnosťou do atraktívnych línií, širokou farebnou škálou.

Využitie tohoto pôsobivého prvku je predovšetkým vo fantázii a odvahe architekta, projektanta a designera. Využiť sa dá v oblasti architektúry výstavnictva, veľtržných stánkov rovnako ako v odvážnych kreáciach obytných, predajných či športových stavieb.

Copyright © 2013 Stany Haly.sk - výroba, predaj, prenájom, stan, hala, sklad, zastrešenie, montované haly, predajné stánky, party stany, prenájom skladu, prenájom haly, halové objekty, konštrukcie, výstavné stánky, výroba stánkov, stanov, prenájom stanov, hál, predaj stanov, party servis, výroba hál, pagody.
Párty stany Kunovský s.r.o.
Technické řešení a design EDATA.