Stany Haly.sk
Stany, haly, sklady, stánky

Nožičkové stánky

Naša firma je obchodným zastúpením francúzskeho výrobcu ľahkých prenosných nožičkových stánkov, spoločnosti VITABRI.

  Katalóg nožičkových stánkov VITABRI vo formáte PDF (2 MB)

VITABRI je europským lídrom na trhu týchto výrobkov. Tieto profesionálne stánky sú veľmi kvalitné, designovo zaujímavé so širokou škálou využitia.

Stánky sú tvorené veľmi bezpečnou a technologicky špičkovo zpracovanou hliníkovou kostrou. Plášť stanu je tvorený nánosovanou textíliou s vode odolnou úpravou a odolnou proti ohňu (450g/m2). V ponuke je široká škála farieb vrátane možnosti potlače.

Nízka hmotnosť stánku tvorí jednu z mnohých výhod týchto výrobkov – napríklad stánok rozmerov 2,9x2,9 metra a výške 3 metre váži len 29 kg!

Ku každému stanu je pre lepšiu manipuláciu pri prenose dodávaná taška. Vďaka nej a nízkej váhe stanu je transport naozaj pohodlný.

V základnej cene stánku je kompletná kostra, strešné opláštěnie a transportná taška. K dispozícii je však široká škála doplnkov – zvislé steny, ktoré sa dajú vybaviť vchodmi a oknami, pol steny, opláštěnie nôh, ozdobné volániky atd.

Stánky VITABRI sa dajú jednoducho postaviť za 30 sekúnd!

Copyright © 2013 Stany Haly.sk - výroba, predaj, prenájom, stan, hala, sklad, zastrešenie, montované haly, predajné stánky, party stany, prenájom skladu, prenájom haly, halové objekty, konštrukcie, výstavné stánky, výroba stánkov, stanov, prenájom stanov, hál, predaj stanov, party servis, výroba hál, pagody.
Párty stany Kunovský s.r.o.
Technické řešení a design EDATA.